MA X7.A WH
zväčšiť obrázok
MA X7.A WH
2 479,68 € s DPH 2 117,00 € bez DPH
2 603,91 € s DPH Cena platí len na e-shope Cena s DPH Cena bez DPH

Potrebujete poradiť?
Kontaktujte nás!
| Názov | Kód |
| Dostupnosť | Cena bez DPH a nákup | Do košíka | ||||||||||||||||||
| MA 50/1.X7.A.WH | MA 50/1.X7.A.WH | 2 - 3 týždne |
Ušetríte:
5%
Bežná cena:
2 179,00 €
bez DPH
2 680,17 € s DPH
Cena produktu:
2 075,00 €
bez DPH 2 552,25 € s DPH | ||||||||||||||||||||
| MA 200/1.X7.A.WH | MA 200/1.X7.A.WH | 2 - 3 týždne |
Ušetríte:
5%
Bežná cena:
4 198,00 €
bez DPH
5 163,54 € s DPH
Cena produktu:
3 998,00 €
bez DPH 4 917,54 € s DPH | ||||||||||||||||||||
| MA 50.X7.A.WH | MA 50.X7.A.WH | 2 - 3 týždne |
Ušetríte:
5%
Bežná cena:
2 051,00 €
bez DPH
2 522,73 € s DPH
Cena produktu:
1 953,00 €
bez DPH 2 402,19 € s DPH | ||||||||||||||||||||
| MA 110.X7.A.WH | MA 110.X7.A.WH | 2 - 3 týždne |
Ušetríte:
5%
Bežná cena:
2 117,00 €
bez DPH
2 603,91 € s DPH
Cena produktu:
2 016,00 €
bez DPH 2 479,68 € s DPH | ||||||||||||||||||||
| MA 210.X7.A.WH | MA 210.X7.A.WH | 2 - 3 týždne |
Ušetríte:
5%
Bežná cena:
2 179,00 €
bez DPH
2 680,17 € s DPH
Cena produktu:
2 075,00 €
bez DPH 2 552,25 € s DPH |
Externá kalibrácia
Halogénový žiarič (max.250°C)
Séria MA.X7.A
je vybavená inovatívnym systémom: sušiaca komora sa môže otvárať a zatvárať automaticky pomocou tlačidla alebo senzorov priblíženia.
Takéto riešenie umožňuje:
Udržiavanie analyzátora vlhkosti v čistote – operátor sa nedotýka krytu analyzátora vlhkosti.
Odstránenie prípadných otrasov spôsobených ručným zatváraním komory – komora sa zatvára automaticky a vždy s rovnakou intenzitou.
Dosiahnutie vysokej opakovateľnosti otvárania a zatvárania sušiacej komory.
Zlepšenie automatizácie procesu sušenia.
Zvýšenie bezpečnosti prevádzky elimináciou kontaktu s horúcimi komponentmi sušiacej komory.
Zlepšenie ergonómie prevádzky.
Séria MA.X7.A ponúka užívateľsky prívetivú farebnú dotykovú obrazovku. Bezplatnú konfiguráciu ústredne je možné vykonať pomocou klávesových skratiek, prispôsobiteľných informačných polí a programovateľných štítkov. Proces sušenia je možné vykonávať pri akejkoľvek teplote a vďaka databázam je možné nastaviť konkrétny proces sušenia pre konkrétny produkt.
Prednosti analyzátorov vlhkosti radu X7:
Automatické otváranie a zatváranie sušiacej komory
7” farebný touchpad
Moderné rozhranie
Nekomplikované, intuitívne ovládanie
Programovateľný displej
Profily sušenia (štandardné, mierne, krokové, rýchle)
Výtlačky-správy GLP/GMP
Opakovateľné a prispôsobené aplikácie
Optimalizácia práce vďaka použitiu halogénových žiaroviek
Kapacita a teplota
Maximálna kapacita MA.X7.A sa pohybuje od 50 g/0,1 mg do 210 g/0,1 mg. Obsah vlhkosti sa meria s presnosťou 0,01 % (0,001 % pre vzorky väčšie ako 1,5 g). Maximálna teplota sušenia je 160˚C (voliteľný je analyzátor vlhkosti s maximálnou teplotou 250˚C).
Doplnkovým prvkom pre analyzátory vlhkosti, ktorý zlepšuje ich funkčnosť, je súprava na stanovenie priepustnosti vodnej pary používaná v garbiarskom priemysle na stanovenie hygienických vlastností kože.
Databázy:
Informačný systém analyzátorov vlhkosti radu X7 je založený na 8 databázach, čo umožňuje mnohým užívateľom prevádzkovať databázu produktov s množstvom vzoriek. Zozbierané merania môžu byť podrobené následnej analýze.
Zhromaždené údaje sú evidované v 8 databázach:
Produkty (až 5000 produktov)
Používatelia (až 100 používateľov)
Balenie (do 100 balení)
Zákazníci (do 1000 zákazníkov)
Programy sušenia (až 200 programov sušenia)
Správy o procese sušenia (až 5000 správ o procese sušenia)
Okolité podmienky (až 10 000 záznamov)
Váženia (až 50 000 záznamov)
Výsledky
Výsledky získané pomocou analyzátora vlhkosti (konečný výsledok procesu sušenia):
% M – strata hmotnosti v %; zobrazuje zmenu hmotnosti zaznamenanú počas procesu sušenia, vyjadrenú v percentách,
% D – sušina získaná počas procesu sušenia, vyjadrená v percentách; výsledkom je časť vzorky, ktorá zostane na miske váh po odparení vlhkosti,
% R – pomer obsahu vlhkosti k sušine, získaný počas procesu sušenia, vyjadrený v percentách; výsledkom je časť vzorky, ktorá sa odparila počas procesu sušenia,
g – hmotnosť vzorky po vysušení.
Rozhrania
USB rozhranie zaisťuje rýchly prenos a kopírovanie akýchkoľvek výsledkov vašej práce (merania, správy, databázy) do počítača alebo iného analyzátora vlhkosti.
Vzdialený prístup k analyzátoru vlhkosti umožňuje online správu údajov.
Spolupráca s E2R umožňuje externú správu dát, čo zase zvyšuje efektivitu a výsledky na maximum.



